Ahşap Lambiri

Ahşap lambiriler, ahşabın binlerce yıllık asil doğası ile insanların yaşam alanlarını süslemektedir. Ahşap lambiri sayesinde evinizi, iş yerinizi ve ofisinizi ahşap işçiliğinin doğal dokunuşlarıyla şekillendirip, yaşam alanlarınıza yeni bir atmosfer katabilirsiniz. Ahşap lambiriler iç ve dış mekanlarda; duvarlarınıza, tavanlarınızda ve hatta zeminlerde dahi kaplama malzemesi olarak da kullanılmaktadır. Ahşap lambirilerimizi pek çok farklı türdeki keresteden, farklı boyutlarda üretimini yapmaktayız. Lambirilerimiz genellikle 20-30 mm kalınlığında olup ortalama olarak 80 mm genişliğinde yivli kenarlara sahip, fırınlanarak ya da fırınlanmadan müşterilerimize sunduğumuz, oluklu veya oluksuz lambiri çeşitlerimiz bulunmaktadır. Ahşap lambirilerimiz imalat sürecinden montaja kadar, ürünün başlangıç ve bitiş süresince el emeği olup, firmamız Özdemir Ahşap Dekorasyon bünyesinde çalışan tecrübeli ve alanında sertifika sahibi ustalarımız tarafından özenle üreterek evlerinize ulaştırmaktayız.
Bugün ahşap lambiriler kullanım kolaylığı olarak; kolay temizlenebilir ve fazla bakım gerektirmedikleri için müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilen kaplama malzemeleri arasında yer almaktadır. Ayrıca ahşap lambiriler duvar zemin ve tavan kaplaması olarak kullanıldığında bulunduğu odayı sıcak ve rahat bir ortama dönüştürecektir. Lambirilerin bir diğer özelliği ise kolay, hızlı ve pratik bir şekilde montaj yapılmaya müsait olan bir ürün olmasıdır. Isıya, neme, darbeye ve suya karşı dayanıklı lambiri modellerini firmamızdan temin edebilir veya siparişlerinizi verebilirsiniz. Ahşap lambiriler kullanıldığı ağaç ve malzemeye göre değişiklikler göstermektedir. Siz değerli müşterilerimiz için en ideal ahşap lambiri çeşitlerini inceleyip; evinize, iş yerinize ve ofisinize en uygun modelleri Özdemir Ahşap Dekorasyonda keşfedebilirsiniz.
Ahşap lambirilerimizi ceviz, meşe, kayın, kavak, ladin ve kiraz gibi pek çok farklı ahşaptan üretimini yapmaktayız. Ahşap lambiri seçiminde uygulanacak bölge göz önünde bulundurularak doğru hammaddeye ve ahşaba sahip lambirinin seçilmesi çok önemlidir. Özellikle temasın yüksek olabileceği ve lambirilerin darbe alabileceği muhtemel alanlar için sert ahşaptan üretilmiş lambiri uygulaması yapılmalıdır. Bu sayede ahşap lambirinin kullanım sürecinde olabilecek kazalardan meydana gelebilecek muhtemel hasarların büyük oranda önüne geçilmiş olacaktır. Firmamız Özdemir Ahşap Dekorasyon olarak 30 yılı aşkın süredir, evleriniz için dayanıklı ve kaliteli, birçok çeşitte ve modelde ahşap lambiri üretimi yapmaktadır.

Ahşap lambriler kullanım kolaylığı olarak; kolay temizlenebilir ve fazla bakım gerektirmezler. Isıya, neme, darbeye ve suya karşı dayanıklı lambri modellerini firmamızdan temin edebilir veya siparişlerinizi verebilirsiniz.

Ahşap Lambiri