İç Kapı Çeşitleri

İç kapı çeşitleri evinizin duruşunu yansıtan en önemli detaylardan biri olmaktadır. Şık görüntüsü, yenilikçi tasarımı ve kalitesi ile evinizin havasını değiştirecek ürünler için doğru adrestesiniz.
Her çeşit renk, model ve kalite seçenekleri ile sizin için en uygun kapıyı üretmek için bir telefon kadar yakınınızdayız. Dilerseniz standart ölçü ve modeller arasından seçiminizi yapabilir ya da hayal ettiğiniz model ve ölçülere yönelik size özel kapıların imalatını yapabiliriz. İç kapı modellerimiz imalat sürecinden montaja kadar aldığınız ürünün başlangıcından bitişine kadar olan süreçte el emeği olup, işletmemiz Özdemir Ahşap Dekorasyon bünyesinde çalışan tecrübeli ustalar tarafından siz değerli müşterilerimiz için özenle üretilmektedir. Firmamız sektördeki 30 yıllık tecrübesi ile; ahşap kapılar, çift kanatlı kapılar, sürgülü kapılar, Fransız kapılar ve ahşap kaplamalı kapılar gibi daha pek çok modelde iç kapı üretimi yapmaktayız.
İç kapılar, evinizdeki mobilyalar kadar ev dekorasyonunda büyük öneme sahiptir. Evinizdeki kapılar mobilyalarınızın ve evinizin mevcut dekorasyonuna göre seçildiği takdirde, ev dekorasyonunda tamamlayıcı birer unsur haline dönüşmektedir. Özellikle kapı seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli üç husus sırası ile; kapının tasarımı , kapı yapımında kullanılacak malzeme ve işçiliktir. Bu üç kriterden en az birinde bile ihmal söz konusu olduğu takdirde yapılan iş uzun ömürlü olmayacak ya da ürün müşterinin beklentilerini karşılamayacaktır. Eğer eviniz için bu üç kriteri en iyi şekilde tamamlayacak iç kapı arayışında iseniz “Özdemir Ahşap Dekorasyon” sizler için en güvenilir adres olacaktır.
Kapınızın yapımında kullanılacak malzemeyi ve kapınızın tasarımını değerli fikirleriniz ile şekillendirebilmektesiniz. Firmamız istenildiği taktirde iç kapı yapımında kullanılacak malzemeleri; doğal ahşap, ahşap kaplama, PVC gibi birçok parametreye sahip malzemede iç kapı üretimi yapmaktadır. Kapıda kullanılmasını istediğiniz kulpun modelini, ahşabın üzerindeki desen ve cam ayrıntısı gibi pek çok değişikliğin yapılabilmesine imkan sağlamaktayız. Bütün bunların yanında uzun yıllar memnuniyetle kullanabileceğiniz kaliteli ve modern iç kapıları 30 yılı aşkın bir süredir Özdemir Ahşap Dekorasyon olarak usta eller ile özenle üretip, siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktayız. Siz isteyin biz yapalım…Her çeşit renk, model ve kalite seçenekleri ile sizin için en uygun kapıyı üretmek için buradayız. Dilerseniz standart ölçü ve modeller arasından seçimizi yapabilir ya da hayal ettiğiniz model ve ölçülere yönelik size özel kapılar tasarlarız. Kapınız için cam ayrıntısı ekleyebilir, kulpunuzun renk ve modelini seçebilir, istediğiniz deseni belirleyebilirsiniz.
Siz hayal edin ve isteyin, biz sizler için uzman ekibimiz ile birlikte gerçekleştirelim.

İç kapı