Parke

Laminat parke bir zemin sayesinde evlerinize sıcak ve hoş bir tarz katacaksınız. Evinizin ısısını beton ve taş zeminlere nazaran, ahşap zeminler çok daha iyi bir koruma sağlayacaktır. Aynı zamanda ahşap zeminler beton ve taş zeminlere göre çocuklarınız için en güvenilir tercihtir. Laminat parkelerin kolay ve pratik temizlenebilmesi sayesinde günlük yaşantımızı da oldukça kolaylaştırmaktadır. Hiçbir zaman modası eskimeyen ahşabın, zemin döşemelerinde de aranan konfor haline gelmiştir. Sitemizdeki parke kataloglarından ofisinize, işyerinize ve evlerinize en uygun modelleri seçip, siparişini verebilirsiniz.

Laminat parke %100 doğal ahşaptan yapılan bir zemin kaplamasıdır. Ahşap vücudumuzda biriken negatif enerjiyi, stresi toprağa basmışçasına bedenimizden transfer ederken, dekorasyonu görsel anlamda desteklemesinin yanı sıra sağlığımız için de bir o kadar doğru bir tercihtir. Parkelerimiz darbeye, çizilmeye ve suya karşı dayanıklı yapıları itibari ile günlük hayatımızı kolaylaştırmakta ve müşterilerimize uzun kullanım süresi sağlamaktadır. Firmamız Özdemir Ahşap Dekorasyon olarak sektördeki köklü geçmişi ile parke imalatında müşterilerine oldukça kaliteli ve sağlam ürünler sunmaktadır. Kalite ölçütü müşteri memnuniyeti olan firmamızın usta elleri tarafından siz değerli müşterilerimiz için ahşap parkelerimiz atölyelerimizde özenle imal edilmektedir. Laminat parke döşemeler, eviniz ve yaşam alanlarınız için en pratik ve konforlu zemin döşemesi alternatiflerinden biridir. Laminat parkelerimiz kullanım kolaylığı olarak; kolay temizlenebilir ve fazla bakım gerektirmezler. Sahip oldukları doğal görüntünün yanı sıra oldukça da uzun ömürlü ürünlerdir.

Ahşap insan hayatındaki binlerce yıllık asil doğası ile yer döşemelerinde de aranan konfor haline gelmiştir. Evinizin, ofisinizin ve iş yerinizin zeminini ahşabın doğal dokusu ile süsleyerek yeni bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Birçok farklı ölçülerde ve tasarımda, birçok farklı dokuya sahip parke seçeneklerimiz ile siz değerli müşterilerimiz için en uygun parke modelini bulmanızda yardımcı oluyoruz. Firmamız Özdemir Ahşap Dekorasyon olarak sektördeki 36 yıllık köklü tecrübesi ile siz değerli müşterilerimiz için atölyelerimizde özenle ürettiğimiz parkeleri evlerinize ulaştırıyoruz. Darbeye, çizilmeye ve suya karşı dayanıklı parke modellerini firmamızdan temin edebilir ya da siparişini verebilirsiniz. Biz size sadece bir telefon kadar yakınınızdayız.

Laminat parke