Mutfak Dolapları

Mutfak dolapları, her evin olmazsa olmazı mutfaklarımızın en önemli ihtiyacıdır. Artık Özdemir Ahşap Dekorasyon ürünleri bir tık mesafe yakınınızda. Farklı renk ve model seçenekleriyle mutfağınızı süsleyecek, modern, yenilikçi ve özel dokunuşlara sahip mutfak dolapları Özdemir Ahşap Dekorasyonda. Mutfağınıza yeni bir hava katacak mutfak dolapları, alanında sertifika almış ustalarımız tarafından özenle imal edilmektedir.

Mutfak Dolapları, evlerimizin en önemli noktalarından bir yer olan mutfaklarımızı süsleyen dekorasyon ve ergonomi açısından önemli unsurları teşkil etmektedir. Mutfak araç gereçlerimizi saklamamıza yarayan mutfak dolapları, mutfağın yapısına göre değişiklik göstermektedir. Firmamız Özdemir Ahşap Dekorasyon olarak L mutfak ve ada tezgah gibi birçok farklı mutfak tasarımına uygun mutfak dolaplarının imalatını yapmaktayız. Özellikle açık konsept mutfaklarda ya da geniş mutfaklarda kullanılacak ada tezgah sayesinde oldukça pratik bir şekilde fazladan bir depolama alanı ve tezgah elde etmiş olacaksınız.

Firmamız Özdemir Ahşap Dekorasyon olarak diğer ürünlerimizde de olduğu gibi mutfak dolaplarımızda da kalitenin en güvenilir adresi olmaktadır. Suya ve neme karşı dayanıklı malzemelerden mutfağınızı süsleyecek dolapları imal etmekteyiz. Amortisörlü menteşeler sayesinde mutfak dolaplarınızın kapıları çok daha pratik bir şekilde kapanacak ve dolap kapaklarınızın daha uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanmanıza olanak sağlayacaktır. Mutfak dolabınız için kolayca takılıp çıkarılabilen süpürgelikler sayesinde dolabınızın zeminle olan yüksekliğini gizlemenize pratik ve bir o kadar da şık bir çözüm olacaktır. Bu sayede dolaplarınızın altını dilediğiniz zaman kolayca temizleyebilmenize olanak sağlayacaktır. Mutfak dolaplarınızın yerden yüksek olması sayesinde ise mutfağınızda olası bir su sızıntısı durumunda zeminde birikecek sudan kaynaklanacak deformasyona ve çürümelerin önüne geçilmiş olunacaktır. Firmamız sektördeki 36 yılı aşkın tecrübesi ile imalatını yaptığı ürünlerde müşterilerinin güvenini ve memnuniyetini daima kazanmaktadır.

Hayallerini kurduğunuz dünyayı ince ince işlenmiş doğal ahşaptan üretilmiş mobilya ve dekorasyon malzemeleriyle süslemek için en doğru adrestesiniz. Eşi benzeri olmayan ahşap ürünlerini sitemiz üzerinden inceleyebilir ve beğendiğiniz modellerin siparişlerini verebilirsiniz. Ürünlerimiz sitede görüntülenen teşhir ürünlerden ve modellerden ibaret değildir. Her tarza ve ihtiyaca uygun modeller müşterilerimizin istek ve arzusu üzerine atölyelerimizde 36 yılı aşkın tecrübemizle özenle imal edilmektedir.

Mutfak dolapları