Paravan Bölmeler

Paravan bölmeler ev, ofis ve işyeri dekorasyonunda kullanılan en işlevsel ürünlerin başını çekmektedir. Kullanıldıkları mekanlarda mekanın bölümlere ayrılmasını sağladıkları gibi, şık görünüşleri ile ortamı farklı bir atmosfere büründüren paravan bölmeler pek çok alanda da kullanılmaktadır. Paravan bölmeler yalnızca iç mekanlarda değil, dış mekanlarda da kullanılmaktadır. Sektördeki tecrübemize dayanarak, paravan bölme yapımında müşterilerimizin en çok tercih ettiği malzemenin ahşap olduğunu görmekteyiz. Ahşap paravan bölmeler hem kullanışlı ve pratik hem de uzun ömürlü bir seçenek oldukları gibi son yılların dekorasyon trendlerinde hızla yükselmektedir. Paravan bölmelerimizde ahşap materyalinin ruhunda taşıdığı bütün nitelikleri Özdemir Ahşap Dekorasyon tasarımlarında görmeniz mümkündür. İşletmemiz paravan bölme yapımında kaliteli materyal ve doğru işçilikten asla ama asla taviz vermemektedir. Bu sebepten dolayı ürünlerimizin hem kullanışlı hem de uzun ömürlü olacağının garantisini vermekteyiz.

 Pratik ve şık kullanımı sayesinde ev ve ofisinizde yeni bir alan oluşturma fırsatını sizlere sunmaktayız. Özellikle açık mutfak konseptine sahip mutfaklarda sıkça tercih edilen paravan bölmeler salon ve mutfak ayrımına şık bir çözüm olarak tercih edilmektedir. Paravan bölmeler sayesinde oturma odanızın ya da yatak odanızın bir bölümünü ofise çevirebilir ve çalışma esnasında istenmeyen detaylara dikkatinizin dağılmasının önüne geçebilirsiniz. Aynı zamanda çalışmalarınıza yön verecek değerli notlarınızı veya çizelgelerinizi paravan bölmeye tutturarak hem çalışma panosu hem de ofisinizi bulunduğu odadan ayıran bir duvar olarak da kullanabilirsiniz. Siz hangi ölçüde, renkte, malzeme kalitesinde, tasarımında isterseniz isteyin her isteğinizi karşılayacağımızdan emin olabilirsiniz. Özdemir Ahşap Dekorasyon ailesi olarak ilk günden bugüne kadar her zaman siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerini ön planda tutan bir anlayış ile faaliyetlerimizi sizler sayesinde sürdürmekteyiz. 

İşletmemiz evlerinizde yeni alanlar oluşturmanıza yardımcı olacak paravan bölmeleri siz değerli müşterilerimizin istek ve arzuları üzerine atölyelerimizde özenle üretmekteyiz. Paravan bölmelerimizin hazırlık sürecinden son aşamaya kadar tüm aşamalarında Özdemir Ahşap Dekorasyon bünyesinde en az 30 yıl tecrübeye sahip usta ellerin dokunuşuyla sizlere ulaşmakta. Paravan bölmeleri ihtiyaç duyduğunuz alana göre tek ya da çoklu parçalardan oluşan tasarımlarda da üretim yapmaktayız. Siz isteyin yeter. Biz bir telefon kadar yanınızdayız…

 

Ahsap Paravan Bölme